Pillerpall.ee

Ostukäru

Praegu asute:

 • Kauba kättetoimetamine 1-3 päeva
 • Raha tagasi garantii 14 päeva
 • Wader Quality Toys
 • Ferbedo Kinderfarzeuge
 • Götz Puppenmanufaktur
 • Heros Germany
 

Kampaania on lõppenud. Pillerpall.ee 500.- kr kinkekaardi võitis Kristina Olbri Tallinnast. Palju Õnne !

Pillerpall.ee, info@pillerpall.ee

REEGLID

Pillerpall.ee kliendi kampaania „Võida 500.- kr“

 1. Kampaania korraldaja on BitterSweet OÜ
 2. Kampaania toimub perioodil 26.03.09 – 24.06.09 Eesti Vabariigis.
 3. Kampaanias võivad osaleda kõik vähemalt 18-aastased isikud.
 4. Kampaania auhinnaks on e-poe pillerpall.ee kinkekaart 500 krooni väärtuses.

 5. Kampaanias osalemiseks tuleb registreerida end www.pillerpall.ee kodulehel kliendiks, sisestada oma kontaktandmed, ning panna linnuke lahtrisse „Soovin e-posti teel infot...“. Korrektselt sisestatud isikuandmed on eelduseks auhindade kätteandmisel.
 6. Loosimisel osalevad kõik ajavahemikul 26.03.09-24.06.09 pillerpall.ee kliendiks registreerinud ja uudiskirjaga liitunud inimesed.
 7. Auhinnna võitja nimi avaldatakse pillerpall.ee kodulehel ja samuti pillerpall.ee uudiskirjas hiljemalt loosimisele järgneval kolmandal tööpäeval. Võitjale teatatakse auhinna võitmisest telefoni või e-maili teel.
 8. Kinkekaardi realiseerimise tähtaeg e-poes pillerpall.ee on 31.12.2009 k.a.
 9. Pillerpall.ee kodulehel end registreerinud osaleja kinnitab korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust. Kodulehel pillerpall.ee sisestatud isikuandmeid ei avaldata kolmandatele osapooltele.
 10. Kampaanias ei või osaleda korraldaja, BitterSweet OÜ ning temaga seotud ettevõtete töötajad ega nende perekonnaliikmed.
 11. Kampaania auhinna vastuvõtmist loetakse ühtlasi ka võitjapoolse loa andmisena korraldajale kasutada võitja nime www.pillerpall.ee kodulehel ja uudiskirjas ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.
 12. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas, välja arvatud juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga korraldaja otsusel.
 13. Auhindade võitjatele üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.
 14. Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise või korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaanias osaleja poolt kampaania perioodil kodulehel www.pillerpall.ee ankeeti sisestatud andmete korraldajale mittetähtaegne kohalejõudmine/kohalejõudmata jäämine; korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada mobiiltelefoni numbril või e-maili aadressil, milline märgiti võitja poolt kodulehel www.pillerpall.ee olevasse ankeeti), mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
 15. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele uudiskirja vahendusel.
 16. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.
 17. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldaja asukohta Ülase 6-2, Saku, 75501 Harjumaa.
 18. Kampaania lisainfo telefonil 522 6654.

Pillerpall.ee meeskond,
info@pillerpall.ee