Pillerpall.ee

Ostukäru

Praegu asute:

Kuidas osta?

 1. Valige välja sobiv kaup. Filtrivalikud (hinnavahemik, värv jne) lehe vasakus servas hõlbustavad orienteerumist. Lehe altservast saate valida, kas tooted kuvatakse tabelina või nimekirjana. Samuti toodete arvu leheküljel.

 2. Lisage kaup ostukorvi klõpsates nupul „lisa ostukorvi“. Sobiva koguse saate sisestada kastikesse „kogus“ (kogust saate ka hiljem muuta). Vaikimisi lisatav kogus on 1 tk.

  Kõik kaubad, mille saadavuseks on märgitud „laos“, on meil ka reaalselt laos olemas ja tööpäevadel enne kl 14 tehtud tellimused paneme üldjuhul veel samal päeval posti / pakiautomaati.

 3. Lehel nimega „Ostukorv“ on Teil võimalus sisestada allahindluse või kinkekaardi kood. "Edasi ostu vormistamisse“ nuppe

  on lehel 2 tk ja need töötavad sarnaselt.

 4. Leht „Ostu vormistamise viis“ pakub 3 võimalust:

  • MAKSA KUI KÜLALINE - sisestate vajaliku info (nimi, e-post, postiaadress, telefon)

  • REGISTREERU - sisestate täpselt sama info ja lisaks veel oma salasõna

  • LOGI SISSE oma kontosse - (juba registreerunud klientidele). Vajalik sisestada e-posti aadress ja salasõna.

Registreerumine (kasutajakonto loomine) ei ole keerulisem, kui ostmine külalisena. Lisate vaid salasõna ja Teie konto on loodud. Kasutajakontoga kaasnevad mõned eelised:

 1. Soodusmõõgid registreerunud klientidele ja pakkumised uudiskirja kaudu. Sel juhul näete peale sisselogimist soodushindu (punasega). Sisselogimata kasutajad soodustusi ei näe.
 2. Osalete loosimistel, kus Pillerpall.ee paneb mängu erinevaid tooteid.
 3. Aeg-ajalt saadame Teile Uudiskirjana infot meie e-poodi lisandunud kaupadest. (Soovi korral saate uudiskirja tellimisest loobuda teatades sellest meile e-postiga või helistades meie infonumbrile.)
 4. Uut tellimust tehes ei pea te infot (tarneaadress, maksja aadress jne) sisestama. Piisab sisselogimisest.
 5. Soovikorvi funktsioonid - kui mõni toode tundub huvitav aga soovite veel rahulikult järele mõelda, võite paigutada sellised tooted soovikorvi. Sel moel tekitate endale privaatse ostunimekirja, mida on mugav järgmisel külastusel uuesti üle vaadata ja kui soov kindel, tooted soovikorvist ostukorvi ümber tõsta.

Kohe, kui Teie kasutajakonto on loodud, saadame Teie poolt sisestatud e-postile kinnituse.

Süsteemi poolt täitmiseks kohustuslikud väljad on märgitud punase tärnikesega. Olles sisestanud oma andmed lehel „Maksja andmed“, on Teil võimalus valida, kas lasete saata oma tellimuse äsja sisestatud aadressile või mõnele teisele aadressile. Valige sobiv variant ja klõpsake „Jätka“. Kui valite „Läheta sellele aadressile“ suunab veebileht teid kohe „Kohaletoimetamise“ lehele, kus saate valida sobiva tarneviisi (postipakk, kuller, ei vaja transporti). Tarnevõimalustest saate lähemalt lugeda siin.

Valige sobiv kohaletoimetamise viis ja klõpsake „jätka Süsteem viib „Makse info“ lehele, kus saate ostu eest tasuda Swedpanga või SEB panga kontolt. NB! Peale makse sooritamist palun ärge unustage klõpsata "TAGASI KAUPMEHE JUURDE". Vahel pangalingiga tasumine ebaõnnestub. Pole hullu, teie tellimus on meil olemas, saadame teile peagi arve, mille alusel saate tasuda. Arvega tasumisel palume kindlasti märkida selgituseks kaubaarve number.