Pillerpalli uudiskiri
Jaanuar 2010
nr. 3
Uudiskiri
Vormelikampaania lõppes, SOODUStused

Töine aastalõpp

Pillerpall tänab kõiki, kes meilt jõuluvana kingikotti mänguasju tellisid. Omaltpoolt püüdsime kõik pakid võimalikult kiiresti posti panna. Et tellijad saaksid oma pakid kiiremini (ja vähendamaks iseendi esmaspäevast töökoormust) tegelesime tellimustega ja viisime pakke posti ka laupäeviti.

Vormelikampaania lõppenud, võitja loositud !

newsletter sampleVana aasta viimase päevaga lõppes ka meie vormelikampaania. Võitja väljaloosimisele otsustasime seekord kaasata ka "erapooletu vaatleja". Selleks avasime veebifoorumis Pereklubi.com. vastavasisulise teema. Soovijad leidusid kiiresti. Viisime loosimise läbi 14. jaanuaril.

Ferbedo väntadega vormelauto võitis Kersti Kade Tartust. Palju Õnne Kerstile ja kolmele väikesele autojuhile, kelle masinapark peagi tublit täiendust saab!

Täname Pereklubi.com kasutajat - Merxy, kes pakkus end appi, tuli kohale ja aitas meil võitja välja loosida!

Enamus Götzi ja Dollfactory nukke ning Waderi tooteid nüüd soodsama hinnaga! Pakkumine lõpeb 20.03.2010. või kuni kaupa jätkub.

newsletter sample Alandasime peaaegu kõikide Götz-i nukkude ja kõikide Dollfactory nukkude hindu. Samuti alandasime päris paljude Waderi suviste mänguasjade hindu. Kõik soodushinnad on veebis punasega. Pakkumine lõpeb 20.03.2010. või kuni kaupa jätkub.

Ära lase mööda head võimalust ja osta soodsam nukk nüüd või muretse suvised mänguasjad juba praegu! "Rege rauta suvel, ..."
newsletter sample

Teie Pillerpall.ee