Pillerpalli uudiskiri

Juuni 2011
nr. 7
Uudiskiri
Suvepakkumised ja uudised

Suvekaupade allahindlus kuni 31.07.2011.

Nüüd palju suviseid mänguasju suviste hindadega. Enamus liivakasti-asju - kühvlid, liivavormid, nukunõud, mänguautod - 10-20% soodsamad. Soodushinnad kehtivad juuli lõpuni. Või kuni kaupa jätkub.

newsletter sample


Rattatooli-kiivri pakkumine kuni 31.07.2011.

Ostes rattatooli ja kiivri, saate tellimuse hinnast 10€ tagasi! Pakkumine kehtib juulikuu lõpuni või kuni kaupa jätkub. Seda sooduspakkumist meie veeb ei toeta, tuleks tellimus ära teha ja pisut oodata, kuni saadan soodustusega arve mailile.

newsletter sample


Smartpost - nüüd ka meil!

newsletter sampleEhkki meie juures ostu vormistamisel Smartposti automaatide menüü täna veel ei avane, on Smartpostiga paki saatmine siiski võimalik. Täpsemalt loe siit - http://www.pillerpall.ee/transport
Lootus on üsna pea - peale jaanipäeva - ka pakiautomaadi valimine veebis käima saada.


Eesti Post - pakid postiasutustesse liiguvad nüüd kiiremini!

newsletter sampleEesti Postiga pakkide saatmine postkontorisse on pisut muutunud!
1. Oleks väga kena kui meie kallid kliendid tarneviisiks postipakki (standardpakki) valides meile teataksid - millisesse postkontorisse nad pakki soovivad. Kuniks me pole mugavamat moodust käima saanud, võite kirjutada oma postiasutuse nime lihtsalt aadressi ridadele. Ruumi seal jätkub.
2. Seoses sellega, et pakid liiguvad nüüd kiiremini (kolme päeva asemel kaks päeva), ei saadeta teile enam paberil pakiteatist postkasti! Selle asemel tuleb teie telefonile SMS, kui pakk on teie postiasutusse jõudnud.

 

 

Teie Pillerpall.ee