Pillerpalli uudiskiri
November 2010
nr. 6
Uudiskiri
Seekordne uudiskiri kujunes üsna Facebooki keskseks. Vabandan kõigi ees, kes end selle suhtlusvõrgustikuga sidunud ei ole ja seda teha ei kavatse. Tekstis esinevad FB-ga seotud lingid nõuavad sisselogimist.


Pillerpall Facebookis

Alates oktoobri keskpaigast on Pillerpallil FB-s oma leht. Miks? Tundus, et sealtkaudu on lihtne paljudele klientidele infot saata ja end aegajalt meelde tuletada. Lehe praegune aadress on suht pikk - facebook.com/pages/Pillerpallee/numbrijoru. aga loomulikult jõuab kohale ka Pillerpalli lehe kaudu. Ega meie FB-lehel hetkel veel palju sisu pole aga see tasapisi tekib. Plaanis on näiteks viktoriine korraldada. Auhindadega muidugi :).

Minu teada on praegu nii, et neil, kes pole veel meie fänniks hakanud, ei olegi võimalik meie lehte FB otsinguga üles leida. Tundub FB-poolne probleem, olen neid sellest teavitanud aga nad pole reageerinud (automaatvastus ei lähe arvesse eksole)  Või mine tea, äkki see peabki mingil põhjusel nii olema... Kui keegi tahab selles osas nõu anda, siis tänan ette.

 

Götz Puppenmanufaktur

Götzi nukkude saadavus 2010. lõpul on nukker. Götz väidab, et nad tõstsid 2010. tootmismahte oluliselt aga ikkagi prognoosisid liiga madalalt ja kõik need nukud, mis Eestis hästi müüvad (JLM sari, Hannah/Sarah sari, Precious Day sari, mitmed Aquinid jne) on Saksa laost otsas. Mõned varem tellitud nukud me veel saame aga juurde tellida sel aastal enam ei saa. Soovitan neil, kes on Götzi nukke jõulukingiks plaaninud, ostudega mitte pikalt viivitada. Ei taha ostupaanikat tekitada, palun vaid arvestada, et nukkude saadavusega on nagu on. 2011. märtsiks peaks olukord lahenema - saabuvad uued nukud.

Götziga nukkudega (ja FB-ga) seondub veel üks uudis - paar päeva tagasi tekitasin Facebook'i grupi nimega Götzi nukud. Otsinguga seda muidugi ei leia (ja see ei üllata), siin otselink - Götz nukud (grupp FB-s) Nukufännid ja loomulikult kõik, kes soovivad Götzi nukkudega seonduvaid teemasid arutada, kogemusi vahetada – selles grupis saate seda teha. Seadsin grupi nii avatuks kui võimalik aga hetkel on liitumiseks vajalik siiski adminni heakskiit (luban, et see tuleb kiiresti :) ). Kui keegi teab, kuidas seda lihtsustada, siis oleksin tänulik.

 

Heros (Hermann Rosberg GmbH)

newsletter sampleAasia toodanguga konkureerimine ei ole lihtne, enamus tarbijaid teeb ostuotsuse ju esmajoones hinnast lähtuvalt. Lõuna-Saksamaal baseeruv puitlelude tootja oli 2010.a. rahalistes raskustes. Tootmise jätkumine oli ohus. Novembris kaasati uus investor ja loodetavasti tootmine jätkub.

Oktoobri lõpus jõudis meile kohale Herose laotäiendus:
- mitmed uued klotsikomplektid, pakitud käepäraselt tünnidesse. On värvituid ja on naturaalseid. Kogu valik siin.
- mitmeid täiendusi raudteehuvilistele. Herose raudteed ühinevad kõigi teiste suuremate tootjate omadega (Brio, Plantoys, Thomas jne) - meilt soetatud sirgete, kurvide jm detailidega on lihtne olemasolevat raudteed laiendada. Vt Herose raudteid SIIT.

 

Ferbedo (Ferdinand Bethäuser GmbH&Co KG)

newsletter sampleTäiendasime tõukeautode varusid. Tõime uue koguse Truck Rutchereid, mis on minu teada üks parimaid tõukeautosid Eestis. (Kui mitte parim :) .) Samuti täiendasime Fido autode tagavara, et saabuvaks aastalõpuks valmis olla. Vt. Ferbedo tõukeautosid SIIT

Andres Vühner

Pillerpall.ee