Pillerpalli uudiskiri
Oktoober 2009
nr. 1
Uudiskiri
Vormelikampaania ja uued tooted

Pillerpall vabandab

Esimese asjana palume vabandust kõigi uudiskirja tellijate ees, kelle postkasti jõudsid 30.09. eksitavad teated Pillerpall.ee uudiskirja tellimise või tellimise lõpetamise kohta. Tegime testikeskkonnas ettevalmistusi uudiskirja väljasaatmiseks ja nii see läks.

 

Võida "vormel F1"!

newsletter sample Et ligitikkuvat sügist pisut lõbusamaks  muuta, otsustasime panna mängu ühe laheda punase väntadega vormelauto (tootja – Ferbedo). Kõigi vahel, kes sooritavad ajavahemikul 23.09.2009 – 31.12.2009 ostu Pillerpalli veebipoest, loosime välja Ferbedo pedaalidega auto F1 Racer väärtusega 2950.- krooni. Loosimisel osalevad ka need ostud, mis tehakse n.ö. “käest kätte”, Sakus kohapeal.

Auto sobib lapsele pikkusega 95-120 cm, istme kaugus pedaalidest on reguleeritav. Vanusele alates 3 a.

Kampaania reegleid saad lugeda siit.

Uued beebikaubad

Alates septembrist 2009. otsustasime laiendada beebikaupade valikut. Koostöös Tragi Grupp OÜ-ga pakume nüüd valikut väikelaste mänguasju tootjalt Manhattan Toys.

newsletter sample Pehmetest mänguasjadest võiks välja tuua näiteks toredad pehmed hernekauna või maapähklikoore sees tuduvad kaisunukud Snuggle Pods Pea ja Snuggle Pods Peanut. Samuti on toredad tegelased muutuvates toonides helendava kõhuga kaisuloomad - pesukaru ja öökull. Veel võiks mainida pehmeid raamatuid, pehmeid kujundeid, lainetavat veematti, milles ujuvad õhumullid, rõngad ja sõlmitud nöörid-paelad pakuvad beebile tublisti uurimisainet. Lisasime beebikaupade alajaotusse kokku ligi 40 uut toodet!

Pisut vanematele tüdrukutele

newsletter sample... on pakkuda trendikas nukkudeseeria Groovy Girls. "Groovy Girls"-nukkude missioon :) on õhutada väikestes nukuemmedes isikupärast stiili. Need gruuvivad tüdrukud on heatujulised, enesekindlad ja väljendusrikkad. Groovy tüdrukutel on ka oma põnev interaktiivne veebileht, kus leidub lastele vaatamist-kuulamist. Ka lapsevanematele jaoks on sellel lehel mõndagi huvitavat (inglisekeelset) lugemismaterjali. www.GroovyGirlsRSVP.com

Poistele

newsletter samplePoistele leidsime ilusa disainiga ja mitmel eri moel kokkupandavad-kombineeritavad autod seeriast Automoblox. Disainitud Patrick Calello poolt. Ka rehve saab vahetada. Ja muide - igal autol on põhja all unikaalne VIN-kood (kerenumber), mille abil väike autoomanik saab end Automobloxi veebilehel omanike klubi liikmeks registreerida! Väike Mihkel Tabasalust sai äsja selle komplekti oma kolmandaks sünnipäevaks ja ta on tõesti rahul :).

Götzi nukkude info

Seoses sellega, et mitmed inimesed ootavad üht või teist Götzi nukku, mis hetkel laost otsas, anname teada, et uus kogus nukke ja aksessuaare on tellitud ja peaks saabuma novembri alguses. Soovitame tellida "lattujõudmise teavitused".

 

Ilusat sügist soovides,

Pillerpalli meeskond!