Pillerpalli uudiskiri

November 2012
Selle lehe kujundus on paigast ära. Vabandan! Loodan sellele, et enamik lugejaid näeb oma postkastis parema kujundusega versiooni ja seda lehte siin ei vaadatagi. (Andres)

Götzi nukkudel on novembri lõpuni soodushinnad.

3=4

Täpselt nii nagu pealkiri ütleb - (ühe-kahe erandiga) on kõik meie pillerpall.ee lehelt novembrikuus tellitud Götz Puppenmaufaktur-i nukud 10% soodsamad.

Kampaania kestab kuni 31.11.2012. Või - kuni nukke jätkub.

Woodyland puidust raudteed.

3=4

Puidust raudteede huvilistele ka väike uudis. Alates novembrist on Pillerpallil pakkuda Woodyland s.r.o. raudteekomponente ja vedureid. Woodyland on Tšehhi firma, asutati 1999. Peale raudteede toodab Woodyland ka palju muid.puidust mänguasju.

Kogu Pillerpalli raudteede, rööbaste ja muude vajalike komponentide valiku leiad siit.Palve neile, kes valivad tähitud postipakiga tarne.

3=4

Palun kirjutage mõnele aadressireale oma postkontori nimi. Eesti Posti tähitud pakid me vormistame me veebi kaudu. Postitöötajalt nõu küsida ei saa. Tõsi, mingid võimalused meil ikka on õige postiasutuse määramiseks aga elu näitab, et kõige parem oleks, kui tellimuse tegija ise teataks meile oma postiasutuse. Kui postkontori nimi muidu ära ei mahu, siis võib osa aadressist ka ära jätta. Kui postkontor on kirjas, siis pole postiaadressi tegelikult vajagi.

Täname!

 

Teie Pillerpall.ee