Pillerpalli uudiskiri
Detsember 2009
nr. 2
Uudiskiri
Uued kaubad, laiem valik.

Jõulud lähenevad, päkapikud toimetavad

Jõulud lähenevad suure kiirusega ja päkapikud tegelevad jõuluvana juhendamisel usinasti kinkide pakkimisega. Pillerpall.ee püüab teha kõik endast oleneva, et väikeste mehikeste töö oleks lihtsam. Ja et laste silmad säraksid!

 

Elusuuruses beebinukud Hispaaniast

newsletter sample Novembri lõpul jõudsid kohale elusuuruses beebinukud Hispaaniast, firmalt "The Doll Factory Europe" (varem oli neil kasutusel ka kaubamärk "Belonil". Tootja koduleht - www.thedollfactory.es/en/. Vana "Belonil" koduleht asub - http://www.belonil.com/

DollFactory ei tooda midagi "lattu seisma", kõik nukud tehakse alles konkreetse tellimuse peale. Beebinukud on anatoomiliselt korrektsed poisid ja tüdrukud. Nukud on parasjagu päristita suurused ja see võimaldab kasutada ära oma lastest jäänud beebiriided - saata kappi seisma jäänud asjad uuele ringile, anda neile n.ö. "uus elu".

Enamus nukke on "kõva kehaga", mis käega katsumisel on mõnus pehme plast (soft vinyl). Mõned üksikud mudelid on ka pehme (tekstiilist) kehaga.

Doll Factory nukkude valik on üleval Pillerpall.ee lehel alajaotuses - http://www.pillerpall.ee/tydrukutele/beebinukud-the-doll-factory.html.

 

Götz-i uudised

Meil on heameel teatada, et mitmed Götzi nukkude mudelid (erinevad Sarah'd jne), mis olid vahepeal otsas, on jälle saadaval!

newsletter sample Götz'i kvaliteetnukkude ja aksessuaaride laotäiendus saabus novembri keskel ja müük on olnud hoogne. Tõenäoliselt saavad mõned mudelid meil enne jõule otsa ja juurde tuua sel aastal enam ei jõua :(. Götz-il on palju tööd ees, isegi kontoriinimesed on lattu appi saadetud.

Mitmed inimesed küsisid punase peaga nukke, seepärast võtsime seekord Götzi valikust juurde 2 lahedat punapead -  Sarah koerakesega ja Sophie Happy Kidz seeriast.

 

Ferbedo tõukerattad ja uus tõukeauto

newsletter sampleFerbedo saadetis jõudis novembri lõpul, seekord tõime põhiliselt tõukerattaid, tõukeautosid ja tõukeautode lisavarustust. Tegelikult me ei plaaninud üldse tõukerattaid tuua enne 2010. kevadet aga selgus, et päris paljud poisid-tüdrukud olid jõuluvanalt just õhkrehvidega tõukekat soovinud. Me siis otsustasime laste soovide täitumisele omalt poolt kaasa aidata :). Õhkrehvidega tõukekad olid olemas juba vähemalt 1970-aastate alguses. Oleks tõesti kurb, kui praegused lapsed peaksid läbi ajama vaid täiskummist rehvidega tõukeratastega.

Kõrvaloleval pildil on Ferbedo uus ja VÄGA VINGE olemisega tõukeauto!

 

Heros-e puitraudteed ja komponendid

newsletter sampleHerose saadetis pidi saabuma juba novembri lõpul aga tootja lükkas tähtaegu korduvalt edasi. 08.12. see siiski lõpuks saabus. Heroselt telisime seekord ronge, depoosid, pööranguid, semafore jt üksikuid detaile, millega laiendada juba olemasolevaid raudteesüsteeme. Samuti tellisime patareitoitel (1xAA või 1xAAA) sõitvaid vedureid, mis liiguvad nii edaspidi, kui ka tagurpidi. Herose raudteed, rongid ja muud komponendid leiate siit. Herose täielik valik asub siin. Päris kõik vidinad ei olnud saadaval aga kõik, mis võimalik, me ka tellisime

Herose rongid ja raudteed ühilduvad muide kenasti teiste suuremate tegijate omadega (Brio, Plantoys, Thomas...)

Veel lisandusid Herose valikusse patareitoitega mootorimoodiulid, mille abiga saab ehitada töötavaid masinaid-mehhanisme.

 

Ostuabi, väike muutus tellimuste vormistamises

newsletter sampleEt Te saaksite tellimuse eest mugavalt ja kiiresti maksta, on Pillerpalli veebipoes algusest saadik olnud konfigureeritud Eesti kolme suurema panga "pangalingid" (Sampo, SEB, Swedpank). Pangalingi kasutamise eelis Teie jaoks on see, et (meie pangalingi kaudu) oma panka sisse logides ootab Teid ees juba eeltäidetud makse-korraldus, mis vajab vaid Teie kinnitust. Pangalingiga seonduvad lisakulud maksab Pillerpall.ee. Klient tasub pangaülekande eest vastavalt oma panga hinnakirjale. NB! Pangalinki kasutades tuleks meeles pidada, et peale makse tegemist tuleb klõpsata nupukest "tagasi kaupmehe juurde". See on vajalik selleks, et ka meie saaksime operatiivse info, et makse on tehtud ja võib kauba teele panna.

Püüdsime muuta tellimuse esitamise lihtsamaks ja arusaadavamaks neile, kes soovivad küll pangaülekandega maksta, kuid nad kas ei ole Sampo, SEB või Swedpanga kliendid, või siis lihtsalt soovivad ülekande teha endale sobival ajal. Selleks lisasime võimaluse "Soovin tasuda pangaülekandega (kõik pangad)". Selle valiku puhul lõpetatakse tellimuse vormistamine ilma Teid pangalingi moodulisse suunamata. Meie saame Teie tellimuse märkusega "Klient soovib ise teha pangaülekande". Selle variandi puhul peaks igaüks ise meeles pidama, et tal on poolik tellimus, mis ootab tasumist. Kui sellise tellimuse makse juhtub jääma hiljemaks, kui 2-3 päeva, oleks kena, kui Te leiaksite aega meiega e-maili või telefoni teel ühendust võtta. Siis on kindel, et Teie makse ei jää meil märkamata ja tellimus läheb kiiresti posti.

 

Vormelijaht kestab

newsletter sampleTuletame veelkord meelde, et kõik vahemikus 23.09.2009 - 31.12.2009 sooritatud ostud osalevad laheda punase väntadega F1-vormelauto loosimisel. Kampaania täpseid reegleid saad endiselt lugeda siit.


Meeldivaid saabuvaid pühi soovides,

Pillerpalli meeskond!