Pillerpalli uudiskiri

Detsember 2011
nr. 8
Uudiskiri
Aastalõpu pakkumised ja info

Smartposti kampaania - sel nädalal kõik pakid TASUTA

newsletter sampleSmartpostiga tellimine meie lehelt muutub järjest popimaks. Seega otsustasime pakkuda kõigi sel nädalal (12-18 detsember) tellitud Smartposti-pakkide tarnet TASUTA.

Käesoleval kampaanianädalal viime pakke automaati vähemalt 3 korda nädalas - esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel.

Tooteid on meil palju ja on võimalik et päris kõigi asjade juures ei ole veel Smartpostiga saatmise "tunnust". Seega - kui te olete veendunud, et teie soovitud tooted peavad mahtuma 60 cm x 36 cm x 60 cm kappi aga tellimuse vormistamisel siiski ei pakuta Smartpostiga saatmise võimalust - siis üks variant on kirjutada oma aadressi asemele soovitud Smartposti automaadi nimi ja asukoht ning valida tarneviisiks "tulen ise järele". Sel moel saate tellimuse summa ilma transpordikuluta, saate ära tasuda ja saadame paki teie valitud automaati.

Teine võimalus - jätate tellimuse pooleli ja saadate meile kirja viitega konkreetsele tootele. Meie teeme tooteinfosse muutuse ja teatame teile, et asi korras ja saate ära vormistada.

Täpsemalt Smartpostist ja teistest tarneviisidest saad lugeda siit - http://www.pillerpall.ee/transport

 

Götzi nukkude ülevaade

Selle aasta lõpuks valmistusime paremini, õppisime eelmise aasta vigadest. Kõik enimsoovitud nukud - Hannah'd, Precious Day seeria, Maxy Aquini-d, Just Like Me seeria on laos olemas. Parim aeg osta lapsele üks armas nukk.

newsletter sample

 

Herose sooduspakkumine

KÕIK Herose konstruktorid nüüd 20-30% SOODSAMAD. Kuni kaupa jätkub (juurde neid paraku ei saa.)

newsletter sample

 

DollFactory nukud

Kõige müüdumateks Dollfactory nukkudeks on Eestis kujunenud Dream Baby White ja Beach Baby White. Mõlemad nukud (ja paljud teised!) on laos olemas ja vähemalt hetkel tundub et kõigile soovijatele peaks jätkuma.

Dollfactory valikus on üks UUS nukk ka. Pilti meelega ei pane, kel huvi, see klõpsab lingile...

 

Teie Pillerpall.ee